Щодо транспортної проблеми!

Доброго дня громадо села Під‘ярків!


Як усім відомо, у зв‘язку із заходами спрямованими на протидію запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) громадський транспорт сполученням Львів - Під‘ярків припинив перевезення пасажирів до 3 квітня 2020 року включно, а також не виключено, що вказаний захід буде продовжено у майбутньому.

Враховуючи те, що у нашому селі проживає значна частина людей похилого віку та сім‘ї з малолітніми дітьми, які через відсутність автобусного сполучення не в змозі самостійно придбати речі першої необхідності, медикаменти та інші необхідні засоби для існування в такий скрутний час.

Таким чином вирішили запропонувати усім небайдужим мешканцям нашого рідного села, а також тим хто періодично відвідує своїх рідних та близьких на власних транспортних засобах долучитись до так званого волонтерського руху (challenge) - долучись до допомоги нашим односельчанам.

Зокрема, якщо Ви власним транспортом їдете зі Львова до села, пропонуємо зателефонувати (чи іншим чином звязатись) із родичами, сусідами, друзями, які проживають на місці та поцікавитись чи не потребують певних видів медикаментів, чи інших життєво необхідних речей, які Ви можете купити та доставити у село.

Також пропонуємо безпосередньо у інтернет-групі писати хто їде у село, щоб жителі села могли вас просити про придбання тих чи інших речей та медикаментів. Крім того не забувайте підвозити тих людей кому потрібно у Львів чи у зворотньому напрямку.

Прохання до Всіх свідомих громадян не бути байдужими та підтримати цей челендж (challenge)!

#підярків #підярків650 #селопідярків #добротвори #добрийчелендж #pidyarkiv #podjarkow #коронавірус #covid-19